Loading...
0
سبد خالی است

رونمایی شرکت نیکران موتور پاسارگاد از موتورسیکلت‌های بنللی

0 رامش هاشمی
رونمایی شرکت نیکران موتور پاسارگاد از موتورسیکلت‌های بنللی

شرکت نیکران موتور پاسارگاد شب گذشته با برگزاری مراسمی در مرکز همایش‌هیا صدا و سیما محصولات جدید شرکت بنللی در بازار ایران را معرفی کرد.

شرکت نیکران موتورپاسارگاد توسط گروه تجاری فستوس در سال 2013 به صورت رسمی تاسیس و با عقد قرارداد با شرکت قدیمی، پیشگام و خوش سابقه بنللی ، نمایندگی رسمی و انحصاری این شرکت یکصد ساله را در اختیار گرفت.

Benelli-Motorcycles-in-Iran-02

این نمایندگی، نه برای واردات این موتورسیکلت که برای افتتاح خط مونتاژ در کارخانه ای به وسعت 24 هزار متر مربع بود که باعث اشتغالزایی مضاعف و بی‌سابقه ای در تاریخ گروه تجاری فستوس گردید.اولین نمایشگاه شرکت بنللی در ایران نیز در خیابان هلال احمر افتتاح گردید.

Benelli-Motorcycles-in-Iran-03

شرکت نیکران موتور پاسارگاد در بدو آغاز به کار با مونتاژ 3 محصول اصلی کار خود را آغاز نمود. این  3 محصول اصلی عبارت است از: 1. تی ان تی 15 موتور تک سیلندر با حجم 150 سی سی 2. تی ان تی 25 موتور تک سیلندر با حجم 250 سی سی 3. تی ان تی 250 موتور با 2 سیلندر با حجم 250 سی سی

Benelli-Motorcycles-in-Iran-04

این محصولات با طراحی منحصر به فرد ایتالیایی جهت استفاده علاقمندان به موتورسیکلت در خیابان‌های تهران و سایر نقاط ایران، تولید می‌شوند. نیکران موتور پاسارگاد همچنین اعلام کرده که توانایی تولید موتور سیکلت هایی باحجم 600 سی سی و 1130 سی سی را نیز دارد و می تواند سفارش های مشتریان تا این حجم کیفیتی را تولید کند.

Benelli-Motorcycles-in-Iran-05

شرکت نیکران موتور همچنین اعلام کرده که در راستای تنوع بخشیدن به طیف محصولات خود با شرکت اتریشی و معروف هوسکوارنا (Husqvarna) در زمینه موتورسیکلت های کراس و اندورو در سال 2013 قرارداد همکاری امضا کرده است.

نظرات

    ارسال نظر