Loading...
0
سبد خالی است

ارسال رایگان به سراسر ایران

لذت ارسال رایگان و مطمئن در دیجی قطعات

:

دیجی قطعات جهت ایجاد خریدی آسان و دلپذیر، تمام سفارشات بالای 250 هزار تومان خود را با ارسالی رایگان (توسط ارسال پیک یا از طریق باربری.پست) به مشتریان ارائه می دهد. این ارسال در در روزهایدوشنبه و چهارشنبه هر هفته، پس از پرداخت مبلغ کالا از طریق درگاه بانک و یا انتقال مبلغ به شماره کارت صورت می گیرد.
ارسال رایگان

تهران:

سفارشات در تهران به وسیله ی با الو پیک ارسال می گردد.شهرستان ها:

  • هزینه ارسال  تمامسفارشات بالای 250 هزار تومانخود را با ارسالی رایگان (توسط ارسال از طریق تیپاکس.باربری.پست)  رایگان می باشد.
  • سفارشات در تمامی شهرستان ها به وسیله ی باربری ارسال می گردد. (لازم به توضیح است که ارسال از انبار شرکت تا باربری برای سفارشات  رایگان می باشد)


    ارسال باربری فروشگاه دوبی کانماد اعتماد اینترنتی

نمادی که به به فراخور نامش جهت ایجاد اعتماد برای تجارت، خرید و فروش اینترنتی به مشاغلی که صلاحیت آن ها توسط وزارت صنعت و معدن احراز شده باشد اعطا می گردد. و با دریافت این نماد تمامی کسب و کارها اینترنتی تحت نظارت دستگاه های مربوطه خواهند بود.

آسوده خاطر خرید کنید

به آسانی تحویل تمامی کالاهایمان را ضمانت می کنیم و بدون تردید پرداخت شما با دریافت کالایتان مواجه می شود. چرا که موفق به دریافت نماد اعتماد اینترنتی از وزارت صنعت، معدن وتجارت شده ایم و این خود دلیلی بر ادعایمان است. پس با خیالی آسوده لذت خریدی آسان را تجربه کنید.ضمانت ارجاع و تعویض:

مشتری میتواند در صورت مشاهده موارد زیر ، کالای خود را حداکٍثر تا 7روز ، پس از تایید کارشناسان فنی دوبی کا به فروشگاه مسترد کند :

  • در صورت دریافت کالای غیراصل
  • در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین کالای دریافتی و کالای سفارش داده شده
  • در صورت مشاهده هرگونه خرابی یا شکستگی که در فرآیند باربری و ارسال صورت گرفته باشد.

ضمانت گارانتی:

دیجی قطعات اصل بودن گارانتی تمامی محصولات خود را ضمانت می کند.

نظرات